Lady promocyjne

Jest 4 produktów.
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Lada promocyjna POP-UP 2x2

Cena 640,00 zł

Trybunka promocyjna z wydrukiem na panelu pcv pokrytym folią z laminatem. Wydruk mocuje się do konstrukcji trybunki za pomocą taśmy magnetycznej, co sprawia że montaż jest bajecznie prosty i może go wykonać jedna osoba. Blat wykonany z płyty prasowanej wykończony jest czarnym lakierem. W komplecie z ladą otrzymacie Państwo torbę transportową.

Lada promocyjna POP-UP 1x2

Cena 540,00 zł

Trybunka promocyjna z wydrukiem na panelu pcv pokrytym folią z laminatem. Wydruk mocuje się do konstrukcji trybunki za pomocą taśmy magnetycznej, co sprawia że montaż jest bajecznie prosty i może go wykonać jedna osoba. Blat wykonany z płyty prasowanej wykończony jest czarnym lakierem. W komplecie z ladą otrzymacie Państwo torbę transportową.

Stoisko promocyjne z wydrukiem na folii pokrytej laminatem zabezpieczającym. Estetyczny biały blat wzmacnia estetyczny efekt wizualny a wewnętrzna półeczka pomaga w utrzymaniu porządku na ladzie. W górnej części dodatkowo szyld, na którym można uwidocznić logotyp. W zestawie dodajemy torbę transportową.

Lada promocyjna WHITE

Cena 340,00 zł

Stoisko promocyjne z wydrukiem na folii pokrytej laminatem zabezpieczającym. Estetyczny biały blat wzmacnia estetyczny efekt wizualny a wewnętrzna półeczka pomaga w utrzymaniu porządku na ladzie. W zestawie dodajemy torbę transportową.

Lady promocyjne – zrób dobre pierwsze wrażenie

Lady reklamowe to gadżety pełniące bardzo ważną rolę w branży wystawienniczej. Zazwyczaj to właśnie one rzucają się w oczy jako pierwsze i to do nich podchodzi klient zainteresowany ofertą, chcąc dowiedzieć się więcej na temat działalności firmy. Pamiętaj, że lada promocyjna to nie tylko miejsce, w którym umieszcza się materiały promocyjne. Wielokrotnie pełni także funkcję powitalną i stanowi miejsce spotkania z klientami. Jest to więc świetna opcja na to, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie na potencjalnych nowych odbiorcach. W tym celu należy jednak wybrać odpowiednią ladę.

Lady wystawiennicze – zastosowanie

Lady reklamowe wykorzystywane są najczęściej na targach branżowych i innego rodzaju eventach, na których zbierają się firmy chcące pozyskać nowych klientów. Dobra lada, mająca pomóc w przygotowaniu chwytliwego stanowiska reklamowego, powinna wyróżniać się odpowiednim designem i być dostosowana do oferty przedsiębiorstwa. 

Lady promocyjne znajdują zastosowanie w różnych branżach, od detalicznej przez gastronomiczną, po branżę usługową. W sklepach mogą pełnić rolę punktu informacyjnego czy miejsca eksponowania produktów premium. W branży gastronomicznej stanowią doskonałe miejsce na prezentację menu, promocji czy nowości kulinarnej oferty. W przypadku firm usługowych ladę można wykorzystać do informowania klientów o dostępnych usługach czy promocjach.

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju lady promocyjne. Jeżeli zależy Ci na dużej mobilności, postaw na super lekkie gadżety, które sprawdzą się podczas branżowych eventów. Niska waga i kompaktowe rozmiary sprawiają, że ladę można bez problemu wozić ze sobą w wybrane miejsce. 

Praktyczne i estetyczne lady reklamowe dla Twojej firmy

 Lady promocyjne nie tylko prezentują produkty, ale także pełnią funkcję praktyczną. Nasze produkty posiadają zintegrowane półki ułatwiające korzystanie z gadżetu. Dodatkowe miejsca na grafiki reklamowe umożliwiają optymalne wykorzystanie przestrzeni i skuteczną prezentację asortymentu.  

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą na inne akcesoria wystawiennicze!