Potykacz ALU A2 - Profil 25mm

Indeks produktu: Sup000003

DotPay

Potykacz dwustronny z ramkami zatrzaskowymi OWZ. W komplecie folia zabezpieczająca wydruk. Profil zatrzaskowy o szerokości 25mm wykonany z aluminium anodowanego.

Cena netto:
158,54 zł
195,00 zł

Ilość
Dostępna ilość: 0 szt.
wetransfer.com

Pliki graficzne prosimy wysyłać mailem lub poprzez serwisy zewnętrzne, np. wetransfer.com, z dopisanym numerem zamówienia

poczta e-mail

Masz pytania? Napisz!

Zapytaj o produkt
Nowy

Opis

Potykacz reklamowy OWZ z wąskim profilem 25mm, stanowi ekonomiczne rozwiązanie na ekspozycję treści reklamowych i informacyjnych. Stojak wyposażony został w folię zabezpieczającą wydruk oraz blokadę ograniczającą kąt rozkładania potykacza.

Zainteresuj klientów i przyciągnij uwagę do swojej marki za pomocą potykacza reklamowego - doskonałego narzędzia do skutecznej promocji! Nasz potykacz to nie tylko solidna konstrukcja gwarantująca stabilność na każdej powierzchni, ale także doskonała ekspozycja Twojego komunikatu reklamowego.

Z łatwością dostosuj potykacz do swoich potrzeb, wymieniając grafikę i treści promocyjne w kilka chwil. Wykorzystaj nasz potykacz, aby przyciągnąć uwagę przechodniów, klientów i gości na Twoje wyjątkowe oferty, promocje lub nowości. Niech Twoja reklama wyróżnia się na tle konkurencji dzięki ciekawym treściom i efektownym grafikom, które wyeksponujesz za pomocą potykacza, który przyciąga spojrzenia i zapada w pamięć.

Nie trać okazji na skuteczną promocję! Wybierz potykacz reklamowy jako niezawodne narzędzie do zwiększenia widoczności Twojej marki. Skorzystaj z naszej oferty już dziś i podnieś poziom rozpoznawalności swojego biznesu!

Cechy produktu:

  • Stabilny
  • Profil zatrzaskowy 25mm
  • Prosta wymiana grafiki dzięki listwom zatrzaskowym
  • W komplecie folia antyrefleks
  • Potykacz nie jest wodoszczelny
Komentarze (0)

Zapytaj o produkt

* Pole jest obowiązkowe