Czerwona lina 150cm do złotych słupków Royal

Indeks produktu: HAN00356

DotPay

DOSTĘPNOŚĆ: MNIEJ NIŻ 10 SZTUK

Lina o długości 150cm i średnicy 3cm zakończona karabinczykami do złotych słupków odgradzających Royal.

Cena netto:
45,00 zł
55,35 zł

Ilość
Dostępna ilość: 1 szt.
wetransfer.com

Pliki graficzne prosimy wysyłać mailem lub poprzez serwisy zewnętrzne, np. wetransfer.com, z dopisanym numerem zamówienia

poczta e-mail

Masz pytania? Napisz!

Zapytaj o produkt

Opis

Czerwona lina 150cm do złotych słupków Royal została wykonana z aksamitu, przy wyjątkowej dbałości o szczegóły i jakość jej wykończenia.  Aby lina była idealnie dopasowana do koloru słupka, karabińczyki także są w kolorze złotym – w identycznym odcieniu. Długość liny to 1,5m, zaś jej średnica wynosi ok. 30mm.

Za pomocą liny o takiej długości  bez problemu można połączyć nią słupek ze słupkiem, przy jednoczesnym rozstawieniu ich szeroko lub blisko siebie, co jednocześnie wpływa na poziom naprężenia liny. Poziom napięcia liny bez wątpienia wpływa na ostateczny efekt wizualny – luźno wiszące liny wyglądają znacznie bardziej elegancko i efektownie. Liny do słupków odgradzających występują w różnych kolorach (zarówno jeżeli chodzi o kolor samej liny, jak i wykończenie karabińczyków) dzięki czemu można je idealnie dopasować nie tylko do słupków, ale i do innych elementów promocyjnych (takich jak stojaki reklamowe czy ścianki reklamowe).

Zobacz też

Komentarze (0)

Zapytaj o produkt

* Pole jest obowiązkowe