Flagi

Jest 13 produktów.
Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Flaga reklamowa Winder 2,5m

Cena 129,00 zł

Flaga reklamowa typu Flying banner z wydrukiem na materiale flagowym o gramaturze 115g. Zadruk flagi wykonujemy jednostronnie z przebiciem na drugą stronę (lustrzane odbicie), metodą sublimacji, która zapewnia trwałość nadruku. Dzięki temu flagi można prać w pralce.

Flaga reklamowa Winder 3,1m

Cena 164,00 zł

Flaga reklamowa typu Flying banner z wydrukiem na materiale flagowym o gramaturze 115g. Zadruk flagi wykonujemy jednostronnie z przebiciem na drugą stronę (lustrzane odbicie), metodą sublimacji, która zapewnia trwałość nadruku. Dzięki temu flagi można prać w pralce.

Flaga reklamowa Winder 4,1m

Cena 214,00 zł

Flaga reklamowa typu Flying banner z wydrukiem na materiale flagowym o gramaturze 115g. Zadruk flagi wykonujemy jednostronnie z przebiciem na drugą stronę (lustrzane odbicie), metodą sublimacji, która zapewnia trwałość nadruku. Dzięki temu flagi można prać w pralce.

Wygodna torba wyposażona w kieszonki na maszt, wydruk i podstawę krzyżakową lub bagnet do flag reklamowych. Suwak na całej długości gwarantuje wygodę dla użytkownika. Bardzo solidne wykonanie zapewni trwałość i zabezpieczy zawartość torby.

Wygodna torba wyposażona w kieszonki na maszt, wydruk i podstawę krzyżakową lub bagnet do flag reklamowych. Suwak na całej długości gwarantuje wygodę dla użytkownika. Bardzo solidne wykonanie zapewni trwałość i zabezpieczy zawartość torby.

Stalowy, malowany proszkowo na czarno krzyżak stanowi stabilną podstawę do flag reklamowych. Posiada otwory umożliwiające mocowanie do podłoża oraz trzpień umożliwiający obracanie się flagi na wietrze.

Płaska stalowa podstawa do flag reklamowych umożliwiająca obracanie się flagi wraz z masztem. Podstawa waży 4kg, posiada uchwyt do wygodnego przenoszenia oraz otwory umożliwiające mocowanie jej do podłoża.

Podstawa do flag reklamowych PŁASKA 6kg
  • Nowy

Płaska stalowa podstawa do flag reklamowych umożliwiająca obracanie się flagi wraz z masztem. Podstawa waży 6kg, posiada uchwyt do wygodnego przenoszenia oraz otwory umożliwiające mocowanie jej do podłoża.

Płaska stalowa podstawa do flag reklamowych umożliwiająca obracanie się flagi wraz z masztem. Podstawa waży 8kg, posiada uchwyt do wygodnego przenoszenia oraz otwory umożliwiające mocowanie jej do podłoża.

Bardzo stabilna podstawa do wszystkich rodzajów naszych flag. Rozmiar podstawy 50x50cm zapewnia doskonałą stabilność a dzięki wykonaniu z prasowanej gumy będzie to trwały element flagi reklamowej. Rotator na łożyskach pozwala na swobodne obracanie się flagi na wietrze.

Flagi

Zainwestuj w nowoczesne flagi reklamowe, dzięki którym logo Twojej firmy utrwali się w pamięci stałych i potencjalnych klientów, a także kluczowych kontrahentów. Proponujemy Ci najlepsze rozwiązania. Stworzone przez nas flagi reklamowe to solidnie wykonane materiały promocyjne. Mogą one znaleźć się na stoisku targowym, a także promować Twoją markę na organizowanych sympozjach, szkoleniach, konferencjach czy też zlotach. Dlaczego warto inwestować w nasze produkty? Odpowiedź na to pytanie jest prosta! Z naszą pomocą jesteś w stanie stworzyć w dowolnie wybrane flagi reklamowe z estetycznie wykonanym nadrukiem. Dbamy o jakość świadczonych przez nas usług. Dlatego też wsłuchujemy się w potrzeby każdego klienta. Zgłoś się do naszej firmy i zamów flagi reklamowe wraz z dodatkowymi akcesoriami. Gwarantujemy, że będzie to najlepsza decyzja, jaką podjąłeś do tej pory w związku z promocją swojej marki.

Flagi reklamowe dopasowane do profilu Twojej firmy

Nasze nowoczesne flagi reklamowe są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach. Pozwoli Ci to dobrać produkt idealnie spełniający Twoje indywidualne potrzeby i wymagania. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę, w której znajdują się flagi reklamowe winder, a także typ H. To produkty, które pozytywnie zaskoczą każdego potencjalnego klienta, jaki będzie uczestnikiem targów czy konferencji. Nasze flagi reklamowe typu flying banner mają wysokiej klasy nadruk, wykonany na specjalnie dobranym przez nas materiale flagowym. Może on mieć gramaturę 115 g. Grafikę nanosimy wyłącznie przy pomocy wyspecjalizowanego parku maszynowego, co daje Ci gwarancję, że będzie ona prezentowała się olśniewająco i nie straci swojego pierwotnego koloru, nawet po wielu sezonach. Zadruk flagi, wykonywany jest przez nas metodą sublimacji. Zapewnia Ci to 90% przebicia koloru. Intensywne nasycenie każdej barwy, w tym także pastelowej po obu stronach, jest identyczne. Tego typu działania wyróżniają nas na tle konkurencji.

Łuki eventowe z wiernie odwzorowaną grafiką

Różne wielkości masztów, które wyróżniają nasze flagi reklamowe to nie jedyne aspekty, na jakie powinieneś zwrócić uwagę przy składaniu zamówienia. Możemy zaskoczyć Twoich potencjalnych kontrahentów wykonaniem flag reklamowych typu H o wysokości 2,2 m lub 3,3 m. Jeśli przygotowujesz przyjęcie powitalne bądź też organizujesz konferencję czy event, zdecyduj się na inne rozwiązania, dostępne w naszym asortymencie. Rekomendujemy łuki eventowe bannerbow S, M lub L. To niezwykle piękne konstrukcje, które mogą znaleźć się nieopodal wejścia do Twojej firmy. Produkty te możesz potraktować także jako efektownie prezentującą się bramę, zapraszającą klientów zaproszonych na Twój event firmowy do jej przekroczenia. To łuki eventowe, które mogą być ozdobione wybraną przez Ciebie grafiką. Pamiętaj o tym, że możesz zamówić u nas nawet bardzo skomplikowany wzór, a my odtworzymy go na wybranej przez Ciebie fladze reklamowej czy też takim na produkcie, jak łuk eventowy bannerbow. Już dzisiaj zdecyduj się na skorzystanie ze świadczonych przez nas usług. Gwarantujemy Ci że będzie to sprawdzona inwestycja w rozwój Twojej firmy przy pomocy materiałów promocyjnych i marketingowych.