Informacyjne

Jest 7 produktów.
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Menuboard A4

Cena 119,00 zł

Ramka plakatowa A4 na teleskopowej nodze i chromowanej, stabilnej podstawie. Ramkę można ustawiać w różnych pozycjach i pod różnymi kątami, w zależności od zastosowania stojaka. Może służyć zarówno jako stojak na plakat lub menu,  jak też jako stand informacyjny lub kierunkowy, wskazujący drogę na konferencję czy do rejestracji.

Menuboard A3

Cena 129,00 zł

Ramka plakatowa A3 na teleskopowej nodze i chromowanej, stabilnej podstawie. Ramkę można ustawiać w różnych pozycjach i pod różnymi kątami, w zależności od zastosowania stojaka. Może służyć zarówno jako stojak na plakat lub menu,  jak też jako stand informacyjny lub kierunkowy, wskazujący drogę na konferencję czy do rejestracji.

Czarny Menuboard łukowy A4
  • Obecnie brak na stanie

Czarny Menuboard łukowy A4

Cena 360,00 zł

Stylowy stand informacyjny w czarnym kolorze. Bardzo stabilna podstawa, łukowa noga i zatrzaskowa ramka , którą można montować w pionowej i poziomej orientacji. Samodzielna wymiana wydrukow.

Czarny Menuboard łukowy A3

Cena 370,00 zł

Stylowy stand informacyjny w czarnym kolorze. Bardzo stabilna podstawa, łukowa noga i zatrzaskowa ramka , którą można montować w pionowej i poziomej orientacji. Samodzielna wymiana wydrukow.

Stojak restauracyjny ARC CORK
  • -20%

Stojak restauracyjny ARC CORK

Cena 580,80 zł Cena podstawowa 726,00 zł

Efektowny stand do ekspozycji plakatów i ofert w formacie 4xA4. Łukowy kształt nogi wzmacnia nowoczesny wizerunek stojaka ARC. Tablica posiada możliwość regulacji orientacji, dzięki czemu można montować ją zarówno w pionie i w poziomie. Ramka wyposażona została w dyskretny zamek zabezpieczający dostęp do zawartości tablicy. Mocowanie plakatów na powierzchni korkowej.

Stojak restauracyjny 4xA4

Cena 759,00 zł

Klasyczny stojak restauracyjny do ekspozycji treści w formacie 4xA4. Stabilny dzięki okrągłej podstawie o średnicy 49cm. Wytrzymały dzięki solidnej konstrukcji malowanej proszkowo. Funkcjonalny dzięki przezroczystej gablocie do mocowania kart menu za pomocą magnesów. Możliwość montażu tablicy zarówno w pionie jak i w poziomie.

Stojaki informacyjne - Nasza Oferta

Stojak informacyjny to przydatny gadżet, z którego często korzystają restauracje i kawiarnie w celu przedstawienia swojego menu jeszcze przed wejściem do lokalu. Nowoczesne technologie pozwalają na wykonywanie prezentacji multimedialnych z menu danego lokalu gastronomicznego i przedstawienie go na nośniku umieszczonym na stabilnym stojaku. Jest to ciekawe rozwiązanie, które może zachęcić klientów do skorzystania z przedstawionej oferty.

Stojaki informacyjne – szerokie zastosowanie

Stojaki informacyjne mogą być wykorzystane do różnych form reklamy. Wiele firm korzysta z takich gadżetów jako stojaków na ulotki informacyjne dotyczące działalności marki. Wielokrotnie stojaki stosowane są jako swego rodzaju sposób na przywitanie gości hotelu czy uczestników konferencji. Stojaki powszechnie stosowane są również w galeriach handlowych, salonach samochodowych czy na targach branżowych. Głównym zadaniem takich gadżetów jest przedstawianie informacji o konkretnej promocji, asortymencie danego sklepu czy ogólnej ofercie marki, która chce przedstawić swój produkt. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą stojaków informacyjnych. W naszym asortymencie posiadamy między innymi menuboardy o różnych wymiarach. Zapewniamy stojaki na solidnej podstawie, które świetnie sprawdzą się jako nośniki informacji o Twojej firmie. Jeżeli już na wstępie chcesz się przedstawić swoim gościom z najlepszej strony, takie rozwiązanie z pewnością zrobi dobre wrażenie.

Jakie są rozmiary stojaków informacyjnych?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze stojaki informacyjne są wykorzystywane na różne sposoby i w wielu miejscach. Czasem masz potrzebę zaprezentowania tylko najważniejszych faktów czy danych, a innym razem rozpisania szczegółowej oferty czy procesu. Dlatego też oferujemy stojaki informacyjne w różnych rozmiarach i konfiguracjach. Z powodzeniem możesz dopasować je do swoich potrzeb. Do najpopularniejszych rozmiarów z asortymentu należą stojaki o powierzchni A4 i A3.

    • Menuboard A4, prezentuje się niezwykle praktycznie. Jego wymiary to idealnie dopasowane do formatu A4 (210 mm × 297 mm), 

    • Menuboard A3, oferuje nieco większą powierzchnię prezentacyjną. Jego wymiary to 297 mm × 420 mm, czyli format A3, 

    • Czarne menuboardy łukowe, prezentują się nie tylko funkcjonalnie, ale i estetycznie. Dostępne w wersji A4 i A3.

    • Stojak restauracyjny ARC CORK daje możliwość prezentacji aż czterech plakatów w formacie A4 (210 mm × 297 mm) dzięki swojej tablicy z powierzchnią korkową. 

Zapraszamy do zamówienia takiego stojaka informacyjnego, który najlepiej sprawdzi się u Ciebie.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą na inne akcesoria wystawiennicze!