Trybunki reklamowe

Jest 3 produktów.
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Trybunka LITEBOX 100x100cm

Cena 1 080,00 zł

Wygodna w transporcie i montażu, podświetlana lada promocyjna z wydrukiem na tkaninie obszywanej silikonem. Pakowana w torbę transportową. Możliwa samodzielna wymiana grafik.

Trybunki reklamowe – niezastąpiona forma promocji

Pomimo rozwoju marketingu internetowego, wielu przedsiębiorców zgodzi się, że kontakt bezpośredni w zwiększaniu świadomości marki w dalszym ciągu jest bardzo ważny. Jednym z gadżetów, które ułatwiają taki kontakt, a przy okazji pomagają przyciągnąć uwagę do danego stoiska, są trybunki reklamowe. Ten typ gadżetów dostępny jest w różnych formach, które można wybrać według indywidualnych oczekiwań. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości trybunki promocyjne tekstylne, które pozwolą Ci na elastyczną wymianę grafiki, dzięki której zainteresujesz grupę docelową.

Trybunka reklamowa jako skuteczne narzędzie reklamy

Trybunki reklamowe sprawdzają się w wielu różnych sytuacjach. Najczęściej wykorzystywane są na różnego rodzaju eventach branżowych, przez firmy, którym zależy na stworzeniu chwytliwego stanowiska promocyjnego, które jednocześnie nie zabierze zbyt dużo przestrzeni. Nasz trybunki promocyjne wyróżniają się lekką konstrukcją i eleganckim designem, dzięki czemu świetnie sprawdzą się jako lady wystawiennicze podczas targów promocyjnych. Możliwość zastosowania indywidualnych grafik sprawia, że masz szansę zaprezentować się w najlepszym stylu i przy pomocy ciekawego nadruku zainteresować potencjalnych klientów.

Trybunki znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie prowadzona jest bezpośrednia prezentacja oferty lub produktu. Bardzo często wykorzystywane są podczas degustacji produktów spożywczych. Atrakcyjna lada z grafiką przyciąga klientów, którzy mają szansę za darmo spróbować nowego produktu. Trybunki reklamowe to świetne opcje dla firm, które często wykonują promocje bezpośrednie, np. w marketach czy centrach handlowych.

Sprawdź naszą ofertę

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości trybunki reklamowej, która świetnie się zaprezentuje, ale jednocześnie będzie lekka i mobilna, skontaktuj się z nami. Oferujemy lady i trybunki reklamowe o różnych wymiarach, które możesz dostosować do indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą na inne akcesoria wystawiennicze!