Lady i trybunki

Jest 10 produktów.
Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Lada promocyjna WHITE

Cena 340,00 zł

Stoisko promocyjne z wydrukiem na folii pokrytej laminatem zabezpieczającym. Estetyczny biały blat wzmacnia estetyczny efekt wizualny a wewnętrzna półeczka pomaga w utrzymaniu porządku na ladzie. W zestawie dodajemy torbę transportową.

Stoisko promocyjne z wydrukiem na folii pokrytej laminatem zabezpieczającym. Estetyczny biały blat wzmacnia estetyczny efekt wizualny a wewnętrzna półeczka pomaga w utrzymaniu porządku na ladzie. W górnej części dodatkowo szyld, na którym można uwidocznić logotyp. W zestawie dodajemy torbę transportową.

Lada promocyjna POP-UP 1x2

Cena 540,00 zł

Trybunka promocyjna z wydrukiem na panelu pcv pokrytym folią z laminatem. Wydruk mocuje się do konstrukcji trybunki za pomocą taśmy magnetycznej, co sprawia że montaż jest bajecznie prosty i może go wykonać jedna osoba. Blat wykonany z płyty prasowanej wykończony jest czarnym lakierem. W komplecie z ladą otrzymacie Państwo torbę transportową.

Lada promocyjna POP-UP 2x2

Cena 640,00 zł

Trybunka promocyjna z wydrukiem na panelu pcv pokrytym folią z laminatem. Wydruk mocuje się do konstrukcji trybunki za pomocą taśmy magnetycznej, co sprawia że montaż jest bajecznie prosty i może go wykonać jedna osoba. Blat wykonany z płyty prasowanej wykończony jest czarnym lakierem. W komplecie z ladą otrzymacie Państwo torbę transportową.

Trybunka LITEBOX 100x100cm

Cena 1 080,00 zł

Wygodna w transporcie i montażu, podświetlana lada promocyjna z wydrukiem na tkaninie obszywanej silikonem. Pakowana w torbę transportową. Możliwa samodzielna wymiana grafik.

Wysoki stolik koktajlowy z obrusem z pełnym zadrukiem full print. Zadruk sublimacyjny, umożliwiający pranie bez utraty jakości, wykonany na elastycznym materiale. Pokrowiec można wymieniać używając tego samego stolika na różne eventy.

Składany stół eventowy z obrusem z dowolnym zadrukiem full color. Zadruk sublimacyjny, umożliwiający pranie bez utraty jakości, wykonany na elastycznym materiale. Pokrowiec można wymieniać używając tego samego stolika na różne eventy.

Lady i trybunki

Specjalnie zaprojektowane lady i trybunki to stanowiska promocyjne przy pomocy, których jesteś w stanie zorganizować różnego typu działania o charakterze marketingowym. Dużą zaletą tych produktów jest przede wszystkim ich niska waga, jak również możliwość bezproblemowego ich transportowania, ponieważ do każdego wyrobu dołączamy torbę, umożliwiającą wygodne jego przenoszenie w dowolnie wybrane miejsce. Dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego lady promocyjne mogą być ozdobione nadrukiem z folii pokrytej laminatem. Stanowi on skuteczne zabezpieczenie tych produktów przed działaniem promieniowania UV, wilgoci czy też podwyższonej temperatury powietrza. Dzięki temu sprawdzonemu rozwiązaniu możesz ustawiać lady promocyjne w dowolnym miejscu, również w pobliżu ekspresów do kawy czy innych urządzeń przeznaczonych do przygotowywania napojów gorących. Rekomendowane przez nas lady i trybunki bez trudu pomieszczą materiały promocyjne czy też artykuły spożywcze stanowiące degustację.

Lady i trybunki z efektownymi nadrukami

W atrakcyjnym cenowo asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się lady i trybunki o bardzo lekkiej, ale wytrzymałej konstrukcji. Są one wyposażone w wewnętrzną półkę. To produkty składające się z blatu, podstawy i owijki. Możesz zdecydować się na wyroby zabezpieczone laminatem - Eco Solvent, UV lub latex. Jeśli zależy Ci na wypromowaniu ważnego wydarzenia w Twojej firmie, zdecyduj się na nowoczesne materiały reklamowe, do których należą lady i trybunki, dostępne w kolorze wybranej z palety barw CMYK. Produkty te mogą zawierać tekst, logotyp, dane teleadresowe, jak również inne materiały identyfikacyjne, związane z Twoją marką. Dużą zaletą tych wyrobów jest możliwość umieszczenia na nich grafiki z czcionką w wersji pogrubionej, w kursywie bądź też bogato zdobionej. Zwróć uwagę na wierne odwzorowanie grafiki, umieszczonej na takich produktach, jak lady i trybunki z naszego asortymentu. Wpływa to na walory estetyczne tych wyrobów, a także może być wizytówką prowadzonej przez Ciebie działalności.

Nowoczesne trybunki podświetlane LED- doskonałe wyposażenie stanowisk promocyjnych Twojej firmy

Zależy Ci na efektywnej promocji swojej marki? Jeśli Twoja odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, to od razu zgłoś się do naszej firmy. Proponujemy Ci lady i trybunki w wersji mobilnej, a także produkty wykonane z wysokiej jakości tekstyliów. W naszym asortymencie znajdują się trybunki podświetlane LED z nadrukiem tekstylnym. To wyroby, które nie nastręczają żadnych trudności w ich transportowaniu. Możesz je bez trudu zamontować w dowolnie wybranym miejscu.  To idealny dodatek do posiadanych przez Ciebie ścianek w wersji ledowej. To Ty decydujesz, jakie trybunki będzie posiadać Twoja firma. Możesz wybrać opcję bez nadruku, jak również zdecydować się na trybunki z wydrukiem typu Tube Counter. Bez względu na to, jakie materiały reklamowe z tej kategorii Cię interesują, zdecyduj się na nasze trybunki reklamowe, ponieważ stanowią one doskonałe uzupełnienie stworzonego przez Ciebie stoiska targowego czy punktu promocyjnego. To wyroby, które zostaną od razu zauważone przez kontrahentów czy potencjalnych klientów. Rekomendowane lady i trybunki są stworzone na wzór popularnych ścianek reklamowych Tube. Zainwestuj w doskonałej jakości materiały promocyjne, a przekonasz się, że proponowane przez nas lady i trybunki to przysłowiowy strzał w dziesiątkę i szansa na wykreowanie wizerunku Twojej firmy.