Menuboardy i inne

Jest 7 produktów.
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Menuboard A3

Cena 129,00 zł

Ramka plakatowa A3 na teleskopowej nodze i chromowanej, stabilnej podstawie. Ramkę można ustawiać w różnych pozycjach i pod różnymi kątami, w zależności od zastosowania stojaka. Może służyć zarówno jako stojak na plakat lub menu,  jak też jako stand informacyjny lub kierunkowy, wskazujący drogę na konferencję czy do rejestracji.

Menuboard A4

Cena 119,00 zł

Ramka plakatowa A4 na teleskopowej nodze i chromowanej, stabilnej podstawie. Ramkę można ustawiać w różnych pozycjach i pod różnymi kątami, w zależności od zastosowania stojaka. Może służyć zarówno jako stojak na plakat lub menu,  jak też jako stand informacyjny lub kierunkowy, wskazujący drogę na konferencję czy do rejestracji.

Stojak restauracyjny ARC CORK
  • -20%

Stojak restauracyjny ARC CORK

Cena 580,80 zł Cena podstawowa 726,00 zł

Efektowny stand do ekspozycji plakatów i ofert w formacie 4xA4. Łukowy kształt nogi wzmacnia nowoczesny wizerunek stojaka ARC. Tablica posiada możliwość regulacji orientacji, dzięki czemu można montować ją zarówno w pionie i w poziomie. Ramka wyposażona została w dyskretny zamek zabezpieczający dostęp do zawartości tablicy. Mocowanie plakatów na powierzchni korkowej.

Stojak restauracyjny 4xA4

Cena 759,00 zł

Klasyczny stojak restauracyjny do ekspozycji treści w formacie 4xA4. Stabilny dzięki okrągłej podstawie o średnicy 49cm. Wytrzymały dzięki solidnej konstrukcji malowanej proszkowo. Funkcjonalny dzięki przezroczystej gablocie do mocowania kart menu za pomocą magnesów. Możliwość montażu tablicy zarówno w pionie jak i w poziomie.

Czarny Menuboard łukowy A4
  • Obecnie brak na stanie

Czarny Menuboard łukowy A4

Cena 360,00 zł

Stylowy stand informacyjny w czarnym kolorze. Bardzo stabilna podstawa, łukowa noga i zatrzaskowa ramka , którą można montować w pionowej i poziomej orientacji. Samodzielna wymiana wydrukow.

Czarny Menuboard łukowy A3

Cena 370,00 zł

Stylowy stand informacyjny w czarnym kolorze. Bardzo stabilna podstawa, łukowa noga i zatrzaskowa ramka , którą można montować w pionowej i poziomej orientacji. Samodzielna wymiana wydrukow.

Menuboard – funkcjonalna reklama Twojej restauracji

Lokale gastronomiczne, którym zależy na dobrej promocji oferty, stawiają na menuboardy, czyli ekrany informacyjne z ofertą menu danego lokalu. Nowoczesne technologie pozwalają na umieszczanie najlepszych ofert z menu na ekranach multimedialnych, dzięki czemu klienci mogą zapoznać się z ofertą dnia oraz ciekawymi promocjami. Mniejsze menuboardy można ustawić również na stojaku informacyjnym przy wejściu lub przed drzwiami restauracji. Taka opcja sprawdza się, gdy wokół jest sporo innych podobnych lokali, a Ty chcesz zainteresować przechodniów swoją propozycją.

Do czego służy menuboard?

Menuboard to zaawansowane narzędzie marketingowe, które w dzisiejszych czasach odgrywa kluczową rolę w przyciąganiu klientów, kreowaniu wizerunku marki oraz doskonaleniu doświadczenia gastronomicznego. Taki gadżet pozwala na przedstawienie oferty kulinarnej wirtualnie, co znacznie podnosi estetykę danej restauracji i kawiarni, a jednocześnie zapewnia komfort dla niezdecydowanych klientów, poszukujących polecanych produktów.

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości stojaki z menuboardem, które pomogą Ci przedstawić swój lokal z najlepszej strony.  Menuboard może być dostosowany do charakteru restauracji, kawiarni czy punktu gastronomicznego. Kolorystyka, czcionki, grafiki – wszystko poddane jest pełnej kontroli, tworząc spójny wizerunek marki. Menuboardy to często wybierana forma reklamy, która pozwala na szybkie i dynamiczne przedstawienie oferty lokalu.

Dlaczego warto postawić na cyfrowe menuboardy?

Chcesz wyprzedzić swoją konkurencję i unowocześnić lokal gastronomiczny? Szukasz sposobu na usprawnienie obsługi w restauracji, barze czy kawiarni? Chcesz wzbudzać apetyt klientów, którzy pozornie nie są głodni i zainteresowani Twoją ofertą? To znaczy, że potrzebny Ci dynamiczny menuboard!

    • Dynamiczne i atrakcyjne prezentacje

Cyfrowe menuboardy pozwalają na dynamiczne prezentowanie oferty, wykorzystując animacje, grafiki, zdjęcia i filmy. 

    • Aktualizacja treści w czasie rzeczywistym

Tradycyjne menu wymaga drukowania nowych wersji za każdym razem, gdy zmienia się oferta lub ceny produktów. Cyfrowe menuboardy eliminują ten problem, umożliwiając aktualizację treści w czasie rzeczywistym. 

    • Personalizacja treści i dynamizm w ich prezentowaniu

Cyfrowe menuboardy pozwalają na dopasowywanie komunikatów, np. w zależności od lokalizacji, pory dnia czy profilu klienta. Oznacza to zaproszenie na kawę i śniadanie rano, a popołudniu zachętę do skorzystania z happy hours na lunch.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą na inne akcesoria wystawiennicze!