Promocje

Jest 5 produktów.
Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Potykacz zewnętrzny WATERBASE A1
  • Wyprzedaż!
  • -40%

Potykacz zewnętrzny WATERBASE A1

Cena 341,40 zł Cena podstawowa 569,00 zł

Potykacz reklamowy ze zbiornikiem do napełnienia wodą lub piaskiem. Potykacz wyposażony jest w system OWZ umożliwiający szybką wymianę wydruków. Górna część potykacza umocowana jest do podstawy stabilizującej na mocnych sprężynach, dzięki czemu przy podmuchach wiatru tablica może się lekko odchylać, co poprawia stabilność stojaka. W komplecie są także folie zabezpieczające wydruk, który wykonujemy na wodoodpornym materiale.

Ścianka PEGASUS
  • -20%

Ścianka PEGASUS

Cena 677,64 zł Cena podstawowa 847,05 zł

Regulowana ścianka reklamowa z wydrukiem na oczkowanym materiale banerowym typu blockout. Stelaż posiada możliwość regulacji rozmiaru aż do 300x240cm. W komplecie znajduje się torba transportowa na konstrukcję.

Ścianka reklamowa tekstylna Tube łuk pionowy 100x238
  • -15%

Ścianka reklamowa tekstylna Tube łuk pionowy 100x238

Cena 681,62 zł Cena podstawowa 801,90 zł

Ścianka prasowa z rurek aluminiowych łączonych na zatrzaski z wydrukiem na elastycznej tkaninie poliestrowej. Dzięki zastosowaniu rozciągliwego materiału grafika bardzo dobrze układa się na konstrukcji, tworząc estetyczną całość. Ścianka prosta w montażu i transporcie stanowi niezbędne wyposażenie stoisk targowych czy punktów promocyjnych. Coraz częściej stosowana jako tło do zdjęć i wywiadów.

Stojak restauracyjny ARC CORK
  • -20%

Stojak restauracyjny ARC CORK

Cena 580,80 zł Cena podstawowa 726,00 zł

Efektowny stand do ekspozycji plakatów i ofert w formacie 4xA4. Łukowy kształt nogi wzmacnia nowoczesny wizerunek stojaka ARC. Tablica posiada możliwość regulacji orientacji, dzięki czemu można montować ją zarówno w pionie i w poziomie. Ramka wyposażona została w dyskretny zamek zabezpieczający dostęp do zawartości tablicy. Mocowanie plakatów na powierzchni korkowej.

Słupek odgradzający Royal srebrny chrom
  • -10%

Słupek odgradzający Royal srebrny chrom

Cena 148,50 zł Cena podstawowa 165,00 zł

Srebrny, chromowany, wykonany ze stali nierdzewnej słupek odgradzający w reprezentatywnym wydaniu. W dolnej części podstawy obciążenie stabilizujące o wadze ok. 6kg. Pod kulą ozdobną uchwyt do mocowania aksamitnych lin, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Świetne rozwiązanie dla hoteli, galerii czy urzędów. Podana cena dotyczy jednego słupka, liny do zakupienia oddzielnie.