Tabliczki przydrzwiowe

Jest 4 produktów.
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Tabliczki przydrzwiowe – informacyjne

Chcesz lepiej nawigować swoich klientów, aby wiedzieli, jak dotrzeć do biura? A może zależy Ci na widocznym podpisaniu gabinetu imieniem i nazwiskiem osoby, która z niego korzysta? W tej roli niezmiennie, od lat sprawdzają się estetyczne tabliczki przydrzwiowe, które projektujemy na zamówienie. Pełnią one funkcję informacyjną, są nieodłącznym elementem – drogowskazem zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i prywatnych. U nas znajdziesz je w różnych rozmiarach do wyboru. 

Zobacz, co oferujemy i złóż indywidualne zamówienie! Przekonaj się, że informacyjne tabliczki przydrzwiowe mogą stać się również przykuwającym wzrok elementem dekoracyjnym.

Tabliczki przydrzwiowe – zastosowanie

Tabliczki przydrzwiowe pełnią niezwykle istotną rolę w organizacji przestrzeni i komunikacji z klientami, pracownikami czy gośćmi. Zastanawiasz się nad sposobami ich wykorzystania w swojej firmie? Oto nasze propozycje:

    • informacje o przedsiębiorstwie – tabliczki przydrzwiowe mogą zawierać nazwę firmy, logo, godziny otwarcia i inne istotne informacje, które ułatwiają klientom odnalezienie konkretnego miejsca,

    • oznakowanie pomieszczeń – w biurach, szkołach, szpitalach czy instytucjach użyteczności publicznej tabliczki przydrzwiowe wskazują lokalizację gabinetów, sal konferencyjnych czy toalet, 

    • wskaźniki kierunkowe – duże kompleksy budynków często korzystają z tabliczek przydrzwiowych, aby wskazać gdzie znajduje się recepcja, winda czy wyjścia awaryjne.

Pamiętaj, że są takie miejsca, w których obecność tabliczek przydrzwiowych jest obligatoryjna. Dotyczy to szczególnie ostrzeżeń przed zagrożeniami (substancje toksyczne, promieniowanie) czy wskazywanie kierunku ruchu w razie ewakuacji.

Fakt, że tabliczki przydrzwiowe są przez nas projektowane i wykonywane na indywidualne zamówienie sprawia, że możesz wykorzystać je też do własnych celów. 

Tabliczki przydrzwiowe – nasza oferta 

W naszym asortymencie znajdziesz różne rozmiary tabliczek przydrzwiowych, które będą pasowały do miejsca przeznaczenia. Wśród nich jest:

    • tabliczka przydrzwiowa 148x105 mm (A6) – idealna dla mniejszych drzwi lub przestrzeni, kompaktowa tabliczka zapewni czytelne informacje, zajmując przy tym niewiele miejsca,

    • tabliczka przydrzwiowa 210x148 mm (A5) – popularny rozmiar, doskonały do średniej wielkości drzwi lub ścian, widoczna z pewnej odległości i pod kątem,

    • tabliczka przydrzwiowa 99x210 mm (DL) – długa i wąska tabliczka idealna do oznakowania drzwi lub korytarzy,

    • tabliczka przydrzwiowa 210x297 mm (A4) – duża tabliczka, która zapewni wystarczającą ilość miejsca na umieszczenie obszernych informacji.

Potrzebujesz tabliczki przydrzwiowej do biura, sklepu, czy hotelu? W naszej ofercie znajdziesz produkty o walorach praktycznych i estetycznych. Zobacz dostępny asortyment i przekonaj się, że mamy dokładnie to, czego szukasz jako przedsiębiorca.

Zapewniamy wysoką jakość, czytelność oraz atrakcyjne ceny tabliczek, abyś mógł skutecznie komunikować się z Twoimi klientami i gośćmi.