Flagi reklamowe

Jest 3 produktów.
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Flaga reklamowa Winder 2,5m

Cena 129,00 zł

Flaga reklamowa typu Flying banner z wydrukiem na materiale flagowym o gramaturze 115g. Zadruk flagi wykonujemy jednostronnie z przebiciem na drugą stronę (lustrzane odbicie), metodą sublimacji, która zapewnia trwałość nadruku. Dzięki temu flagi można prać w pralce.

Flaga reklamowa Winder 3,1m

Cena 164,00 zł

Flaga reklamowa typu Flying banner z wydrukiem na materiale flagowym o gramaturze 115g. Zadruk flagi wykonujemy jednostronnie z przebiciem na drugą stronę (lustrzane odbicie), metodą sublimacji, która zapewnia trwałość nadruku. Dzięki temu flagi można prać w pralce.

Flaga reklamowa Winder 4,1m

Cena 214,00 zł

Flaga reklamowa typu Flying banner z wydrukiem na materiale flagowym o gramaturze 115g. Zadruk flagi wykonujemy jednostronnie z przebiciem na drugą stronę (lustrzane odbicie), metodą sublimacji, która zapewnia trwałość nadruku. Dzięki temu flagi można prać w pralce.

Flagi reklamowe z nadrukiem – zwiększ świadomość swojej marki

Flagi reklamowe stanowią jeden z najczęściej wybieranych akcesoriów, które można ustawić przed stanowiskiem firmowym lub sklepem w celu lepszej prezentacji działalności firmy. Odpowiednio skonstruowana flaga przyciąga uwagę i może przyczynić się do zwiększenia zainteresowania określoną działalnością lub towarem. Jeżeli chcesz rozwinąć skrzydła swojej marki, inwestując w wysokiej jakości produkty wystawiennicze, skontaktuj się z nami. W naszej ofercie mamy między innymi flagi reklamowe z masztem, które możemy ozdobić wybranym przez Ciebie nadrukiem. Tworzymy spersonalizowane flagi, które staną się świetnym znakiem rozpoznawczym Twojej marki. Wykonamy dla Ciebie indywidualny projekt, oparty na Twoich wymaganiach i oczekiwaniach, dzięki czemu będziesz mógł jeszcze skuteczniej zaprezentować się klientom.

Dlaczego warto wybrać nasze flagi reklamowe?

Flagi reklamowe z nadrukiem można zastosować na wiele różnych sposobów. Flagi reklamowe z masztem najczęściej wykorzystywane są do tego, aby poprawić widoczność siedziby firmy. Ustawiając flagę przed zakładem pracy, dajesz znać potencjalnym klientom, gdzie dokładnie się znajdujesz. Podobnie to wygląda w przypadku targów pracy, gdzie możesz zainstalować taką flagę przy Twoim stanowisku. Dzięki temu uczestnicy wydarzenia będą wiedzieć, kogo reprezentujesz i co możesz im zaoferować jeszcze zanim podejdą do stoiska.

Oferujemy wysokiej jakości flagi reklamowe typu winder dwustronne, które możesz zastosować jako gadżet reklamowy dla swojej firmy. Zapewniamy spersonalizowane nadruki z wysokiej jakości grafiką odporną na czynniki atmosferyczne. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoja firma od początku do końca była dobrze zareklamowana, postaw na gadżety reklamowe, które pomogą Ci zwiększyć świadomość marki. Flagi reklamowe z masztem to ciekawa opcja dla wszystkich firm, które chcą poprawić widoczność swojego miejsca pracy lub stanowiska na różnego rodzaju eventach.

Zalety flag reklamowych: Reklamuj swoją firmę z klasą 

Flagi reklamowe są niezwykle skutecznym narzędziem promocyjnym, przyciągającym uwagę potencjalnych klientów i podnoszącym rozpoznawalność marki. Zdecydowanie pozwolą Ci wyróżnić się z tłumu i zaistnieć na tle konkurencji. Fakt, że są widoczne z daleka sprawia, że flagi mają duży zasięg, a co za tym idzie bardzo dobrą skuteczność. Są stosunkowo tanie w porównaniu do innych nośników, a przy tym mobilne. Możesz posługiwać się nimi w siedzibie firmy, a w razie potrzeby zabrać też na event branżowy poza jej siedzibą. Nie obawiaj się przy tym uszkodzeń czy strat materialnych – wykonane z solidnych materiałów maszty oraz tkaniny nie ulegają łatwo zniszczeniom. 

Wykorzystanie flag reklamowych:

Flagi reklamowe znajdują zastosowanie w różnych branżach i sytuacjach. Możesz posługiwać się nimi zawsze wtedy, gdy chcesz zaprezentować się szerokiemu gronu odbiorców:

    • na imprezach plenerowych – flagi reklamowe są doskonałym sposobem na wyróżnienie się na festiwalach, koncertach, piknikach czy pokazach samochodowych,

    • przed biurem lub sklepem – umieszczenie flagi reklamowej w miejscu, gdzie wykonujesz usługę pozwoli klientom łatwiej zlokalizować lokal i znaleźć do niego wejście, 

    • na plaży, nad jeziorem, przy foodtracku – prowadzenie działalności sezonowej wiąże się z wieloma wyzwaniami. Jeśli zależy Ci na tym, aby maksymalnie wykorzystać swój potencjał, oznacz punkt gastronomiczny czy stoisko z pamiątkami.

Flagi w naszej ofercie – poznaj asortyment 

Zależy nam na tym, aby dać klientom duży wybór różnych produktów, które posłużą do reklamowania ich działalności oraz kreowania wizerunku. Stąd w naszej ofercie:

    • flaga reklamowa dwustronna – opcja dla firm, które chcą maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń reklamową, 

    • flaga reklamowa winder – rozwijają się na wietrze i prezentują reklamę firmy, produktu lub usługi,

    • flaga reklamowa z masztem – solidna konstrukcja o regulowanej wysokości, 

    • flaga reklamowa z nadrukiem – indywidualny projekt logo, grafiki i zawartości tekstowej.

Wytrzymałość flagi reklamowej – duża odporność 

Zamów solidną flagę reklamową o dużej gramaturze i zyskaj pewność, że zachowa swój kształt i kolory nawet po dłuższym czasie. Sprawdź opcje stałe na masztach i mobile typu windery. Zapraszamy!

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą na inne akcesoria wystawiennicze!