Na ulotki

Jest 3 produktów.
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Stojak na ulotki - ZED

Cena 284,55 zł

Składany dwustronny stojak na ulotki A4. Wykonany z aluminium i akrylu stojak ZED jest doskonałym rozwiązaniem na targi, wystawy czy pokazy.

Stojak na ulotki - ZED PLUS

Cena 365,85 zł

Składany dwustronny stojak na ulotki A4. Wykonany z aluminium i akrylu stojak ZED jest doskonałym rozwiązaniem na targi, wystawy czy pokazy. W komplecie posiada aluminiową walizkę do transportu.

Stojak na ulotki - KASKADA

Cena 426,83 zł

Kaskadowy stojak na broszury A4 ze stabilną, chromowaną podstawą i czterema akrylowymi kieszeniami na ulotki. Stojak prezentuje się bardzo estetycznie, sprawdzi się jako podłogowy stand reklamowy w sklepach i na targach.

Stojak na ulotki – efektywna ekspozycja Twoich ulotek reklamowych

Ulotki reklamowe stanowią jedną z najpopularniejszych form zwiększania świadomości marki. Przekaz na ulotce jest krótki, ale treściwy i zawiera najważniejsze informacje na temat działalności firmy lub akcji promocyjnej. Chcąc, aby ulotki na ważnym wydarzeniu dotarły do jak największej grupy odbiorców, warto je dobrze wyeksponować przy pomocy solidnego stojaka na ulotki.

Zastosowanie stojaków na ulotki

Stojaki na ulotki sprawdzą się wszędzie tam, gdzie przebywają ludzie. Zastosowanie tego typu gadżetów jest powszechne na targach branżowych oraz innych wydarzeniach firmowych, gdzie pojawiają się potencjalni klienci, którzy poprzez ulotkę mogą zdecydować o skorzystaniu z oferty firmy. Dobrze opracowana ulotka wyeksponowana na solidnym stojaku z pewnością przyciągnie uwagę grupy docelowej. Jest to element reklamy stosowany od lat, który nie odszedł do lamusa nawet w dobie marketingu internetowego.

Wielopoziomowe stojaki na ulotki stanowią ciekawe rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, który chce zdobyć popularność między innymi przy pomocy ulotek reklamowych. Na takiej podstawie można umieścić aktualne ulotki informujące o ofercie lub korzystnych rabatach.  Stojaki umożliwiają uporządkowane i czytelne wyeksponowanie ulotek, broszur czy folderów a odpowiednie rozmieszczenie oraz łatwy dostęp do materiałów przyczyniają się do zwiększenia widoczności oferty i przekazu reklamowego.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą na inne akcesoria wystawiennicze!